BANER X

STRONA W PRZEBUDOWIE
PRZEPRASZAMY ZA UTRUDNIENIA

Wyjazd do Płocka na basen

20181211 103828  We wtorek 11 grudnia 2018 roku uczniowie naszej szkoły mieli możliwość zrelaksowania się podczas wyjazdu do Płocka na basen. Korzystali także z jacuzzi i zjeżdżalni. Wyjazd był nagrodą za bardzo dobre wyniki w nauce, bardzo dobre zachowanie i zaangażowanie w życie szkoły i klasy.

Czas spędzony „w wodzie” zapewnił wszystkim uczestnikom wiele korzyści zdrowotnych , ale także sprawił im wiele radości i dostarczył przyjemnych wrażeń. W drodze powrotnej zawitaliśmy do restauracji Mc Donald’s.  Dziękujemy organizatorom, czyli Samorządowi Uczniowskiemu na czele z opiekunem, panem Piotrem Jankowskim oraz opiekunom: pani psycholog Dominice Dąbrowskiej, pani Bożenie Nowakowskiej i panu Dominikowi Turkiewiczowi.