BANER X

STRONA W PRZEBUDOWIE
PRZEPRASZAMY ZA UTRUDNIENIA

Wyjazd do Włocławka

IMG 20181211 090705  11 grudnia klasa VIa wraz z opiekunami – panem Łukaszem Kołodziejskim i panią Anną Grabowską spędziła miły dzień we Włocławku. Najpierw byliśmy w Multikinie na filmie pt. Grinch. Potem udaliśmy się do restauracji McDonald. Na koniec uczniowie mieli chwilę wolnego czasu dla siebie w centrum handlowym Wzorcownia.