BANER X

STRONA W PRZEBUDOWIE
PRZEPRASZAMY ZA UTRUDNIENIA

Mikołajki

DSC 0141  6 grudnia naszą szkołę odwiedził święty Mikołaj. Dzieci z klas pierwszych, które były bardzo grzeczne nie tylko dziś, otrzymały upominki. Przesympatyczny Mikołaj polecił dzieciom, aby również w nadchodzącym roku zasłużyły na nagrodę, zaś urocze pomocnice- Śnieżynki nie szczędziły najmłodszym uśmiechów. Święty Mikołaj bardzo się spieszył, ale uczniom z klasy Ib udało się go zatrzymać do pamiątkowego zdjęcia.

Dziękujemy serdecznie Urzędowi Miasta i Gminy w Dobrzyniu nad Wisłą i zapraszamy za rok ;-)