BANER X

STRONA W PRZEBUDOWIE
PRZEPRASZAMY ZA UTRUDNIENIA

Obchody 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

46089727 1168968166585152 6206601344745209856 o 11 listopada 2018 delegacja Szkoły Podstawowej w Dobrzyniu nad Wisłą wzięła udział w obchodach 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Uroczystość rozpoczęła się przemarszem uczestników spod Urzędu Miasta i Gminy w Dobrzyniu nad Wisłą do kościoła parafialnego, w którym odbyła się msza św. w intencji Ojczyzny.

Nabożeństwo poprzedzone było częścią artystyczną przygotowaną przez uczniów Szkoły Podstawowej w Chalinie. Po mszy św. nastąpił przemarsz uczestników pod Pomnik 950-lecia, złożenie kwiatów przez zastępcę burmistrza oraz delegacje ze szkół i przedszkola. Obchody zakończyły się przemarszem do Urzędu Miasta i Gminy.

Dziękujemy nauczycielom i uczniom za godne reprezentowanie szkoły w tak ważnym dla wszystkich Polaków święcie narodowym.