BANER X

STRONA W PRZEBUDOWIE
PRZEPRASZAMY ZA UTRUDNIENIA

Przedstawienie z okazji 100. Rocznicy odzyskania niepodległości.

IMG 0963 W piątek 9 listopada 2018 roku klasy II i klasa III wraz z wychowawczyniami: p. Violettą Hass, p. Anną Bigoszewską-Puchalską oraz p. Wandą Zawadzką zaprosiły całą społeczność szkolną, a także dobrzyńskich przedszkolaków na uroczystą akademię z okazji 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.