BANER X

STRONA W PRZEBUDOWIE
PRZEPRASZAMY ZA UTRUDNIENIA

Pasowanie na Ucznia

IMG 0194  26 października 2018 roku o godzinie 9.00 w Szkole Podstawowej w Dobrzyniu nad Wisłą odbyło się uroczyste Pasowanie na Ucznia. Dyrekcja szkoły, ksiądz proboszcz, rodzice oraz zaproszeni goście obejrzeli część artystyczną w wykonaniu klas pierwszych. Następnie wszyscy udali się do klas na spotkanie integracyjne i słodki poczęstunek.