BANER X

STRONA W PRZEBUDOWIE
PRZEPRASZAMY ZA UTRUDNIENIA

Wycieczka do Płocka

407 17 października 2018 r. 46 uczniów z naszej szkoły wraz z opiekunami wyjechało na wycieczkę do Płocka. W programie znalazło się zwiedzanie Sanktuarium Bożego Miłosierdzia, Muzeum Diecezjalnego i Bazyliki Katedralnej oraz spacer po Wzgórzu Tumskim. Celem wyjazdu było uczczenie 40 rocznicy Pontyfikatu św. Jana Pawła II.

Wycieczkę zorganizowały katechetki: p. Krystyna Bielecka i p. Elżbieta Bukowska.