BANER X

STRONA W PRZEBUDOWIE
PRZEPRASZAMY ZA UTRUDNIENIA

"Młodzi Głosują"

kadr2  Nasza szkoła przystąpiła do akcji organizowanej przez Centrum Edukacji Obywatelskiej pod nazwą "Młodzi Głosują"
Głównym celem tego przedsięwzięcia jest przeprowadzenie akcji profrekwencyjnej w szkole. Zapraszamy do obejrzenia spotu promującego udział w wyborach samorządowych.