BANER X

STRONA W PRZEBUDOWIE
PRZEPRASZAMY ZA UTRUDNIENIA

Egzamin Gimnazjalny

IMG 0414 W dniach 18-20 kwietnia uczniowie klas trzecich przystąpili do egzaminów gimnazjalnych. Frekwencja była 100%
W Środę zmagali się z przedmiotami humanistycznymi (język polski, historia wos), w czwartek matematyczno-przyrodniczymi, zaś w piątek z językiem obcym nowożytnym (język angielski)
 Wyniki poznamy w czerwcu.