BANER X

STRONA W PRZEBUDOWIE
PRZEPRASZAMY ZA UTRUDNIENIA

„Witaj, majowa jutrzenko!”

IMG 0006 28 kwietnia w naszej szkole odbył się apel z okazji 226. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Krótki montaż słowno-muzyczny zaprezentowali uczniowie z klasy VIa pod kierunkiem p. Alicji Spryszyńskiej i p. Maksymiliana Rzekońskiego.