BANER X

STRONA W PRZEBUDOWIE
PRZEPRASZAMY ZA UTRUDNIENIA

Wyjazd do teatru.

image004  2 marca nasi milusińscy z klas: 0, I i IIa wybrali się do Teatru Dramatycznego w Płocku na przedstawienie pt. „Kot w butach”. Po wyśmienitej sztuce dzieci udały się za kulisy teatru w celu ich zwiedzenia i zobaczenia, jak powstaje spektakl. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.