BANER X

STRONA W PRZEBUDOWIE
PRZEPRASZAMY ZA UTRUDNIENIA

Dyskoteka Walentynkowa

image009  17 lutego uczniowie naszej szkoły spotkali się na dyskotece walentynkowej. Zabawę zorganizowała klasa VI b, która wykonała przepiękną dekorację i zadbała o dobrą muzykę, przy której wszyscy wspaniale się bawili.