Podsumowanie I semestru
Za nami I półrocze roku szkolnego 2016/2017. 25 stycznia odbył się apel podsumowujący zmagania klas o Puchar Samorządu Szkolnego. Dowiedzieliśmy się również, którzy uczniowie osiągnęli najlepsze wyniki w nauce, zdobywając stypendium naukowe. Dodatkową atrakcją był występ uczniów z Samorządu Uczniowskiego, przedstawiający w jaki sposób bezpiecznie spędzać ferie zimowe.
Z ogromną radością informujemy, że Puchar Samorządu Uczniowskiego za I półrocze zdobyła klasa VI a.
Poniżej przedstawiamy listę najlepszych uczniów:
- Julia Gosik (VI b)- średnia ocen 5,36
- Natalia Siwkowska (V a)- średnia ocen 5,30
- Aleksandra Zbuchalska (VI b)- średnia ocen 5,27
- Zuzanna Czachorowska (VI a)- średnia ocen 5,20
- Weronika Pochylska (V b)- średnia ocen 5,18
- Oliwia Wasiołek (V b)- średnia ocen 5,18
- Oliwia Kalinowska (V a)- średnia ocen 5,10
- Michał Jędrzejewski (IV a)- średnia ocen 5,09
- Natalia Wysocka (V a)- średnia ocen 5,09
- Borys Zajączkowski (IV b)- średnia ocen 5,00
- Aleksandra Chojnicka (IV a)- średnia ocen 5,00
- Natalia Jankowska (VI a)- średnia ocen 5,00
- Oliwia Kalińska (VI b)- średnia ocen 5,00
- Zuzanna Romanowska (VI b)- średnia ocen 5,00
- Szymon Pączkowski (IV a)- średnia ocen 4,91
- Klaudia Redestowicz (IV a)- średnia ocen 4,91
- Natalia Dutka (IV b)- średnia ocen 4,91
- Jakub Kijek (VI b)- średnia ocen 4,91
- Mikołaj Kraśnicki (V a)- średnia ocen 4,90
- Jowita Górska (VI a)- średnia ocen 4,90
- Magdalena Świątkowska (IV b)- średnia ocen 4,82
- Filip Tomes (V a)- średnia ocen 4,80
Wszystkim serdecznie GRATULUJEMY!!!






