BANER X

STRONA W PRZEBUDOWIE
PRZEPRASZAMY ZA UTRUDNIENIA

Wyjazd na lodowisko

image024  20 stycznia uczniowie naszej szkoły wybrali się na lodowisko OSiR we Włocławku. Zabawa była przednia. Wszystkie dzieci opanowały sztukę jeżdżenia na łyżwach. Był to przedsmak ferii zimowych oraz przykład aktywnego spędzania wolnego czasu.