BANER X

STRONA W PRZEBUDOWIE
PRZEPRASZAMY ZA UTRUDNIENIA

Wyjazd na basen

IMG 0035  W ramach nagrody za godne reprezentowanie naszej szkoły w zawodach sportowych, uczniowie klas IV-VI pojechali na basen. Wyjazd zorganizował nauczyciel wychowania fizycznego - Piotr Jankowski.