Wycieczka Szlakiem Piastowskim
11 października odbyła się wycieczka szkolna Szlakiem Piastowskim. Uczniowie klas 4-5 wraz z opiekunami udali się do Żnina skąd pojechali kolejką do Biskupina. Następnie odwiedzili katedrę gnieźnieńską. Ostatnim przystankiem młodych podróżników była Mysia Wieża w Kruszwicy. Dzieci wróciły z wycieczki zadowolone i pełne entuzjazmu.
{gallery}2016_2017/Wycieczka_Szlakiem_Piastowskim{/gallery}






