BANER X

STRONA W PRZEBUDOWIE
PRZEPRASZAMY ZA UTRUDNIENIA

Wycieczka Szlakiem Piastowskim

image008  11 października odbyła się wycieczka szkolna Szlakiem Piastowskim. Uczniowie klas 4-5 wraz z opiekunami udali się do Żnina skąd pojechali kolejką do Biskupina. Następnie odwiedzili katedrę gnieźnieńską. Ostatnim przystankiem młodych podróżników była Mysia Wieża w Kruszwicy. Dzieci wróciły z wycieczki zadowolone i pełne entuzjazmu.

 

 {gallery}2016_2017/Wycieczka_Szlakiem_Piastowskim{/gallery}