ZERÓWKA TO BRZMI DUMNIE!!!

75262294 1590534421086551 1376840243059097600 n (1)To już nie przedszkole, ale krok bliżej do klasy pierwszej.  Szkoła Podstawowa zaprasza sześcioletnie dzieci do realizowania obowiązku rocznego przygotowania do szkoły w Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Dobrzyniu nad Wisłą. Oddział przedszkolny zwany „Zerówką” w szkole podstawowej zachowuje odrębność  programową  oraz funkcjonuje na zasadach przedszkola.  Zapewnia bezpłatną, ośmiogodzinną opiekę, naukę języka angielskiego, specjalistyczną pomoc logopedyczną, pedagogiczną oraz psychologiczną, zajęcia rytmiki, zajęcia sportowe w Dobrzyńskim Centrum Sportu  i Turystyki, możliwość nauki i poznawania wielu dyscyplin i gier sportowych pod okiem wyspecjalizowanych nauczycieli wychowania fizycznego, udział w licznych uroczystościach szkolnych i tym samym integrację ze całą społecznością szkolną.

Posiłki przygotowywane i spożywane są w zmodernizowanych pomieszczeniach: kuchni i stołówki szkolnej. Wysokie standardy żywienia zbiorowego uczą dzieci zachowań związanych z jedzeniem posiłków poza domem. To miejsca przyjazne i bezpieczne, w których uczniowie zjadają główny posiłek dnia i wspólnie spędzają czas ze starszymi kolegami i koleżankami.  Poznają zasady funkcjonowania szkoły, ale otrzymują jeszcze dużo przedszkolnej swobody.

Czas rocznego przygotowania do szkoły w szkole podstawowej pozwala na powolne oswajanie się z nadchodzącymi zmianami.

Rekrutacja rozpoczęta, ilość miejsc ograniczona! Zapraszamy!

ZERÓWKA TO BRZMI DUMNIE!!!

To już nie przedszkole, ale krok bliżej do klasy pierwszej. Szkoła Podstawowa zaprasza sześcioletnie dzieci do realizowania obowiązku rocznego przygotowania do szkoły w Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Dobrzyniu nad Wisłą. Oddział przedszkolny zwany „Zerówką” w szkole podstawowej zachowuje odrębność  programową  oraz funkcjonuje na zasadach przedszkola.  Zapewnia bezpłatną, ośmiogodzinną opiekę, naukę języka angielskiego, specjalistyczną pomoc logopedyczną, pedagogiczną oraz psychologiczną, zajęcia rytmiki, zajęcia sportowe w Dobrzyńskim Centrum Sportu  i Turystyki, możliwość nauki i poznawania wielu dyscyplin i gier sportowych pod okiem wyspecjalizowanych nauczycieli wychowania fizycznego, udział w licznych uroczystościach szkolnych i tym samym integrację ze całą społecznością szkolną.

Posiłki przygotowywane i spożywane są w zmodernizowanych pomieszczeniach: kuchni i stołówki szkolnej. Wysokie standardy żywienia zbiorowego uczą dzieci zachowań związanych z jedzeniem posiłków poza domem. To miejsca przyjazne i bezpieczne, w których uczniowie zjadają główny posiłek dnia i wspólnie spędzają czas ze starszymi kolegami i koleżankami. Poznają zasady funkcjonowania szkoły, ale otrzymują jeszcze dużo przedszkolnej swobody.

Czas rocznego przygotowania do szkoły w szkole podstawowej pozwala na powolne oswajanie się z nadchodzącymi zmianami.

Rekrutacja rozpoczęta, ilość miejsc ograniczona! Zapraszamy!