„Rzepka”

Marzec to miesiąc kiedy zwykle w naszej szkole odbywają się „Dni Otwarte” w związku z rekrutacją nowych i najmłodszych uczniów. Niestety, w tym roku znowu nie możemy Was zaprosić, byście przekroczyli próg dobrzyńskiej szkoły i poznali dyrekcję, nauczycieli i pracowników szkoły oraz spotkali się ze starszymi kolegami i koleżankami. Jednak mamy dla Was i Waszych Rodziców niespodziankę.

Z okazji Dnia Wiosny dzieci z oddziału przedszkolnego pod czujnym okiem wychowawczyń – p.Danuty Kowalskiej oraz p.Mileny Niekraś przygotowały inscenizację wiersza J. Tuwima pt. „Rzepka”. Efekty- oceńcie sami.

Składamy gorące podziękowania dla Rodziców, którzy aktywnie włączyli się w przygotowanie dzieci do przedstawienia, w szczególności dziękujemy p. Agnieszce Białoskórskiej, która jest autorką niezwyklej dekoracji, zaś p.Danusi Kowalskiej gratulujemy kolejnego sukcesu i talentu do szlifowania prawdziwych diamentów, którymi są najmłodsi uczniowie naszej szkoły.

Zapraszamy sześciolatków do naszej szkoły!